• הג'וינט העולמי הוא הארגון היהודי המוביל בעולם לסיוע הומניטרי. מאז 1914 הג'וינט נותן ביטוי מובהק לעיקרון שכל ישראל ערבים זה לזה, וכן פועל לטובת רווחתם של אוכלוסיות פגיעות ברחבי העולם. הארגון פועל כיום ב-70 מדינות ובישראל להקלת רעב ומצוקה, להצלת יהודים בסכנה, ולסייע באופן מיידי ובטווח הארוך לקורבנות אסונות מכל הסוגים. הג'וינט גם פועל לחיזוק הקהילות היהודיות ברחבי העולם ולשימור ופיתוח החיים היהודיים בהן.

 • מסד נכויות פועל בשותפות עם משרדים ממשלתיים שונים, לרבות משרדי האוצר, הבריאות, הפנים, הרווחה ושירותים חברתיים, כמו גם עם המוסד לביטוח לאומי ורשויות מקומיות. שותפויות עם גופים ממשלתיים פותחות את הדלת לשינוי כלל מערכתי, ליצירת שיתוף פעולה באספקת שירותים ולהבטחת המשכיות לתכניות של מסד נכויות בג'וינט ישראל.

 • קרן משפחת רודרמן הינה קרן פילנתרופית פרטית המאמינה שהמפתח לחברה צודקת ומשגשגת טמון בהכללתם והבנתם של כל בני האדם באשר הם. לאורם של ערכיה היהודיים, תומכת הקרן בתכניות מוכחות, שותפויות חדשניות וגישה דינאמית לפילנתרופיה בתחומי הלבה שבהם היא עוסקת: סנגור למען הזדמנויות שוות לאנשים עם מוגבלויות וקידום שילובם בקהילה. הקרן יוזמת ותומכת בתכניות מגוונות בתחום הכלכלי-תעסוקתי, הדיור, ההשכלה ועוד, מתוך אמונה שזכותו הבסיסית של כל אדם לממש את מלוא היכולות והשאיפות שלו.

 • הפדרציה מחזקת ומטפחת חיים יהודיים בבולטימור רבתי, בישראל וברחבי העולם. חלק מהכסף שאותו היא מגייסת מיועד לפעילות בישראל, בשני תחומים עיקריים: אוכלוסיות במצוקה – בהן ילדים בסיכון, מבוגרים, עולים חדשים ואנשים עם מוגבלויות - ופיתוח קהילתי המתמקד בחינוך, תעסוקת נוער ובניית זהות יהודית.

 • יוזמת "קנדה מחוף לחוף" של הפדרציות פועלת לבנייה וחיזוק קשרים בין אזרחים וקהילות בקנדה לבין ישראלים בצפון הגליל. זאת באמצעות תכניות לבניית זהות יהודית וקידום רווחתם של כל השותפים המעורבים. חזון היוזמה להיות גורם מוביל בבניית יכולות של ארגונים ותכניות נוער וחינוך בישראל, תוך יצירת פרויקטים חדשניים ושיתוף פעולה במינוף משאבים עם גורמים אחרים בעלי עניין באותם תחומים.

 • שרי אריסון הקימה את הקרן במיאמי ב-1981 יחד עם אביה, תד אריסון ז"ל. הקרן פועלת בתחומים אלה: בריאות, חינוך, תרבות, אמנות וספורט, אוכלוסיות במצוקה ואנשים עם מוגבלויות. ב-1993 השיקה הקרן את פעילותה בישראל ומאז השקיעה יותר מ-311 מיליון דולר בעשייה חברתית באמצעות יותר מ-1,400 ארגונים.

 • קבוצת גרבר גולדשמידט היא חברת השקעות פרטית מובילה שנוסדה ב-1920בדרום אפריקה על ידי אנשי עסקים יהודים ממוצא גרמני. במהלך השנים הרחיבה הקבוצה את פעילותה למדינות רבות על מנת לקדם את ההשקעות של לקוחותיה. ג'י-ג'י-ג'י ממקדת את השקעותיה בעסקים עם צוותי ניהול מצטיינים, יכולות קיימות, יעדי צמיחה ארוכי טווח והזדמנות להרחבה עולמית.

 • ברוח ערכי הצדקה ותיקון עולם, קרן הפדרציה היהודית באזור טיידווטר (שבמזרח ארה"ב) פועלת ליצירת מקורות מימון מתמשך לטובת האתגרים והצרכים של הקהילה היהודית. הקרן מעודדת נתינה פילנתרופית של אנשים, משפחות וארגונים ועוזרת להם לתרום את כספיהם באמצעות מענקים ונתינה מתוכננת לטווח ארוך.

 • קרן הרי וג'נט ויינברג מוקדשת למימון מלכ"רים בקהילה היהודית, כמו גם לחברה בכללותה, תוך שימת דגש מיוחד על סיוע למבוגרים העניים והחלשים ביותר כדי שיוכלו לחיות בכבוד. הקרן גם תומכת בתכניות להכשרת כוח העבודה של המאה ה-21 , מתן מענה לצרכים הבסיסיים של בני אדם, הגברת עצמאותם ושילובם של אנשים עם מוגבלויות, וחינוך איכותי לילדים.

 • קרן יד הנדיב שמה לה למטרה יצירת משאבים לשם קידום ישראל כחברה דמוקרטית, תוססת ובריאה המחויבת לערכים יהודיים ולשוויון הזדמנויות למען כל תושביה, וזאת על מנת להמשיך ולפתח את המסורת הפילנתרופית של משפחת רוטשילד.כיום מתמקדת הקרן במתן מענקים בתחומי החינוך, הסביבה, המצוינות האקדמית והחברה הערבית.

 • קרן משפחת גולדברג מוקדשת לקידום שינוי חיובי בחייהם של בני אדם ולסיוע בבניית קהילות ושיפור תנאי החיים בהן. מאז 2008 הקרן נותנת מענקי מימון לארגונים שהוכיחו את היכולות שלהם בשיפור חייהם של אוכלוסיות פגיעות, לרבות בתחום החינוך, הילדים בסיכון והבריאות, וכן בדאגה לצרכים בסיסיים.

 • קרן נשות הפדרציה היהודית בדטרויט רבתי היא ארגון התומך בקידום שינוי חברתי בקהילה היהודית ובישראל באמצעות מענקים לתכניות למען נשים יהודיות ובני משפחותיהן. בין שאר תחומי הלבה של הקרן – קידום חיים בריאים, כישורי חיים, הכשרה מקצועית, הגנה מפני אלימות במשפחה, ורכישת עצמאות כלכלית.

 • קרן עזריאלי נוסדה ב-1989 בקנדה כדי להגשים את ערכי הפילנתרופיה של דוד עזריאלי. בישראל הקרן תומכת במגוון יוזמות ותכניות חינוך, אדריכלות ועיצוב, הנצחת זיכרון השואה, מורשת יהודית, מחקר מדעי ורפואי, ואמנויות. זאת על ידי העצמתם של המשתתפים בתכניותיה, ומתן אפשרות לפיתוח חדשנות ויצירתיות.

 • קרן ריין שואפת להבין ולהתמודד עם צרכיה המורכבים של החברה הבריטית ונותנת מענקים לארגוני צדקה ומלכ"רים ברחבי הממלכה המאוחדת. מטרתה הכללית לגשר ולחבר בין בני אדם לקהילות שבהן הם חיים. בישראל פועלת  הקרן לשיפור בריאותם הנפשית של אוכלוסיות חלשות ולטיפוח יחסים בין יהודים וערבים.

 • איזבל ואלפרד בדר

  ארל פלדמן

  רוג'ר וסינדי גרינברג

  נייג'ל רוס

  אני סנדלר

  לורה מילר